Digitální tisk na vratové panely
Tvoje vrata, Tvůj design
Tvoje vrata, Tvůj design

S více než třiadvacetiletým působením na trhu je dnes společnost KRUŽÍK s.r.o. již tradičním výrobcem sekčních garážových a průmyslových vrat.

Bohaté zkušenosti s výrobou a obchodem na domácím i evropském trhu ji řadí mezi největší tuzemské producenty v tomto oboru. Naše společnost se v posledních letech stále výrazněji prosazuje i v evropském měřítku a v současnosti máme pravidelný odbyt již v 11 evropských zemích.

Nejmodernější technologie výroby sekčních vrat garantují certifikáty TÜV na všechny výrobky firmy KRUŽÍK s.r.o. i certifikát ISO 9001:2008 na systém řízení jakosti. Bezpečný provoz zaručuje přísná evropská norma EN 13241-1.

Díky zkušenostem i získaným certifikátům dnes naše společnost nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu, záruku výrobků i vysokou flexibilitu s vyškoleným týmem odborných pracovníků.

Garážová i průmyslová vrata vyrábíme vždy přesně na míru a tím dosahujeme toho, že každý stavební otvor je precizně vyplněn. 

Jsme schopni vyrobit vrata na stavební otvor téměř jakéhokoli tvaru a rozměru.

 

Motivy tištěné technologií DURA PRINT jsou rozděleny do tří základních skupin. Jedná se o motivy STANDARD, EXCLUSIVE a INDIVIDUAL.Maximální potisknutelná délka vratového panelu je 7500 mm.

Vliv slunečního záření a dalších povětrnostních vlivů byl testován ve specializovaných zkušebnách pro ekvivalent 10 let s výbornými výsledky.

Disponujeme týmem vlastních designérů, spolupracujeme s architekty a projektanty a neustále sledujeme nové trendy.

Kvalitou tisku jsme si natolik jisti, že již od začátku dáváme na vrata potištěná technologií DURA PRINT záruku 10 let.

KRUŽÍK s.r.o., Veleslavínova 2357/7, 767 01 Kroměříž, tel.: +420 800 100 231, kruzik@remove-this.kruzik.cz
COOKIES