Digitální tisk na vratové panely
Tvoje vrata, Tvůj design
Tvoje vrata, Tvůj design

Technologie DURA PRINT využívá speciální vysokorychlostní tříosou inkoustovou tiskárnu s UV vytvrzováním a průběžný lakovací box.

Zcela nová a světově unikátní technologie využívající inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Tím se předchází vzniku napětí povrchového materiálu panelů, obzvláště v místech ohybů a ostrých hran (především u panelů lamela, drážka a kazeta).

Následně je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem. Výsledný povrch tak disponuje vysokou odolností jak proti UV záření a dalším povětrnostním vlivům, tak i proti oděru a otěru.

Prezentační video 

Možnosti tisku jsou téměř neomezené. Je možno vytisknout například různé imitace dřeva, betonu, nerezových dekorů, libovolné obrázky, fotografie, nápisy, loga firem atd. Na datových podkladech pro tisk spolupracujeme s předními evropskými designéry a architekty.

Tisková technologie je schopna pracovat ve třech osách a s rozlišením 360 dpi, což umožnuje nadstandardně kvalitní rozlišení tisku na vratový panel. Toto rozlišení je v použití na vratovém panelu světově unikátní.

Maximální potisknutelná délka vratového panelu je 7500 mm.

Vliv slunečního záření a dalších povětrnostních vlivů byl testován ve specializovaných zkušebnách pro ekvivalent 10 let s výbornými výsledky.

Disponujeme týmem vlastních designérů, spolupracujeme s architekty a projektanty a neustále sledujeme nové trendy.

Kvalitou tisku jsme si natolik jisti, že již od začátku dáváme na vrata potištěná technologií DURA PRINT záruku 10 let.

KRUŽÍK s.r.o., Veleslavínova 2357/7, 767 01 Kroměříž, tel.: +420 800 100 231, kruzik@remove-this.kruzik.cz
COOKIES